Minionej soboty grupa „błotniaków” – twardzieli z krwi i kości w składzie Marta Balcerzak,  Robert Suszczyński, Maciek Iwko, Piotrek Jesionek, Tomek Jeger i Piotrek Cynowski  wystartowali w ostatniej imprezie cyklu wyścigów przełajowych „Scott Cyclocross Challenge”, która odbyła się w Strzelcach Krajeńskich.

Świetnie przygotowana impreza, trudna , wymagająca i profesjonalnie przygotowana  trasa, na której już za tydzień przełajowcy rywalizować będą o biało-czerwoną koszulkę Mistrza Polski przyciągnęła na finałowy wyścig do Strzelec Krajeńskich najlepszych przełajowców w kraju, z obecnym Mistrzem Polski  Markiem Konwą na czele i dała możliwość zmierzenia się z elitą polskich przełajów.

Dla naszej ekipy było to udany start, może za wyjątkiem Tomka Jegera, który już na samym początku rywalizacji złapał gumę.

Marta w finałowym wyścigu zajęła V miejsce i tym samym zwyciężyła cały cykl zawodów 🙂

Maciek Iwko, na metę wjechał z 11 czasem Open, będąc 3 w swojej kategorii, a cały cykl kończąc na II pozycji w kategorii Masters 1.

Robert  Suszczyński ukończył rywalizację z 21 czasem Open i 7 w swojej kategorii, kończąc cały cykl zawodów na II pozycji w kategorii wiekowej Masters 2.

Kolejno Piotrek Jesionek zajął 44 miejsce Open, 14 w kategorii wiekowej i 10 w klasyfikacji generalnej w kategorii Masters 2.

Piotrek Cynowski zajął 52 miejsce Open, 19 w kategorii wiekowej i 20 w klasyfikacji końcowej, w kategorii Masters 2.

Tomek Jeger ze względu na defekt nie ukończył finałowego wyścigu, ale ostatecznie w klasyfikacji końcowej wywalczył 24 pozycję w kategorii Masters 2.

Od całej grupy Mistrzowskich Rowerów – wielkie słowa uznania i gratulacje !!!