W minioną sobotę silna reprezentacja Mistrzowskich Rowerów w składzie Marta Balcerzak, Robert Suszczyński, Grzesiek Ziobrowski udanie rywalizowała na kolejnej edycji cyklu wyścigów MTB  VIENNA LIFE LANGTEAM MARATON, która rozegrana została tym razem w Krakowie. Wszyscy jednomyślnie za cel rywalizacji wybrali 64 km dystans Medio. Trasa, jak relacjonowali do łatwych nie należała z uwagi wszechobecne i towarzyszące ostatnio niemalże wszystkim zawodom MTB błoto. Kolejny raz Marta i Robert „zaliczyli pudło” w swojej kategorii wiekowej, stając na jego najniższym stopniu. Grzesiek Ziobrowski, z racji, że to był jego pierwszy strat w cyklu startował z odległego V sektora, co pozbawiło go kontaktu z czołówką grupy, jak również dodatkowym utrudnieniem byli wolniej jadący zawodnicy, którzy często blokowali trasę. Ostatecznie Grzesiek zajął dobre 16 miejsce.

Równie udane starty zaliczyli koledzy szosowcy, którzy rywalizowali na II Maratonie Szosowym Dookoła Jeziora Miedwie.

Jurek Pikuła zwyciężył w swojej kategorii wiekowej, II miejsce w kategorii wywalczył Piotrek Jakubowski, a 22 m-ce open, a  5 m-ce w kategorii wiekowej wywalczył Norbert Hierowski, który swój start podsumował tak „rewelacyjna pogoda natomiast trasa pozostawiała wiele do życzenia w temacie stanu nawierzchni. Jestem zadowolony ze szczęśliwego ukończenia wyścigu, a cieszy mały progres w stosunku do startu w  Nowogardzie, gdzie byłem 28 open i 8 w m3, i oczywiście wygrany pojedynek sprinterski na finiszu z jednym z rywali.”